REFERENCE

Co o nás říkají klienti?
Velmi si vážíme spolupráce s každým klientem a jsme moc rádi, že s našimi službami panuje spokojenost. Je to pro nás výzva být ještě lepší. Děkujeme!
?
Spolupráce se společností Efektivní cesta je pro naši firmu velice přínosná. Lidsky nám vysvětlili úskalí ve firmě, nastartovala změny, pomohli vyřešit problémy a vnesli k nám propracovaný systém. Rozhodně budeme jejich služeb využívat i nadále a doporučovat jejich profesionalitu dalším.
Aleš Babinský

APsystem s.r.o.

Spolupráce je naprosto bezproblémová. Jejich profesionalita, flexibilita a ochota, řešit požadavky klientů, může být příkladná, pro ostatní firmy, podnikající ve stejných, nebo podobných oborech. Spolupráce a využití jejich služeb, nám velice pomohlo v dalším rozvoji naší podnikatelské činnosti.
Martin Hovorka

Radíme.eu

Služeb paní Dusové využívám již od roku 2013. Vážíme si její upřímnosti, reálného pohledu na věc a lidského a korektního přístupu. Je to až zázrak v dnešním světě najít takového člověka, jako je ona.
Michal Flachs

Zakladatel společnosti Zdravá nemovitost

Spolupráce s Vámi probíhala velmi dynamicky. Jste velmi proaktivní s myslíte v souvislostech,  které si běžný uživatel webu ani neuvědomuje. Děkuji Vám a vřele Vás doporučuji.
Ing. Pavla Černohlávková

Finanční poradce

Spolupráce se společností je na profesionální úrovni, oceňuji, tvorbu webu dle očekávání klienta, jednoduchý a čistý design, rychlost vyhotovení a možnost flexibilní úpravy. Dále oceňuji neustále inovace v informačních technologiích a marketingu. Velká úspora času díky tomu, že je ochotna se potkat na místě který mi vyhovuje.
Patrik Šperl

Team manager, Partners Financial Servises a.s.

Když jsem se rozhodla, že chci mít vlastní web, dlouho jsem se rozmýšlela koho oslovím. A pak mě napadlo oslovit Petru. Spolupráce je od samého začátku velice pohodová a zároveň maximálně profesionální. Petra má pochopení pro mé představy a má přání jak mají webové stránky vypadat, má spoustu zkušeností i praktických doporučení. Podívejte se na můj web a posuďte sami.
Jana Baslová

U čtyřlístku

Některé věci jsme vymysleli spolu, ale hodně věcí vymysleli a vypracovali Petra s Lubošem sami. S výsledkem jejich práce jsem spokojený. Do budoucna budeme společně pracovat na dalších vylepšeních a postupných propojení do sociálních sítí.
Jan Gerenda, DiS.

VIP consultant, Partners Financial Servises a.s.

Se službou jsem velice spokojená, Líbí se mi osobní přístup, kreativnost a ochota přizpůsobit stránky individuálním požadavkům. Mám ráda jednoduchost a originální nápady, tam kde jsou vhodné a to si myslím, že při tvorbě stránek se povedlo. Posoudit mohou jejich návštěvníci. Děkuji za spolupráci.
Ivana Stejskalová

Finanční poradce

Děkujeme za profesionální služby, důslednost a důkladnost, která nám byla poskytnuta a výborný tah na branku, který je v týmové práci velmi důležitý.
Martin Fördos

FM Direct s.r.o.

Pro náš Salon Lisien byla spolupráce se společností Efektivní cesta přínosná v nastavení marketingových činností. Také nám pomohla se na vedení naší společnosti dívat jinak.
Petr Lisický

Salón Lisien

Zaujaly Vás naše služby? Pak už jen stačí vyplnit kontaktní formulář níže.

Pokud si nejste se svými požadavky jistí nebo byste nejprve chtěli svojí představu zkonzultovat, kontaktujte nás, rádi si na Vás uděláme čas.

?

Kontaktujte nás Stačí nám zanechat zprávu a my se Vám ozveme

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Zásadami pro ochranu a zpracování osobních údajů.