NAŠE SLUŽBY

Naším cílem je Vaše spokojenost!

Svět IT, marketingu, sociálních sítí, ale i pomoc novým projektům, je naší vášní.

?

Webové stránky

Vytvoříme Vám moderní web, který bude hezky vypadat na PC, tabletu i mobilu. Postaráme se o grafiku, a pomůžeme Vám i s texty a dalším obsahem.

Marketing

Váš web nastavíme tak, aby Vás lidé na internetu snadno našli. Nastavíme funkční SEO, postaráme se o vyhledávače i správu reklamních kampaní.

Sociální sítě

Sociální sítě jsou dnes velmi populárním nástrojem pro propagaci téměř jakýchkoliv služeb a produktů. Pomůžeme Vám díky sociálním sítím rozhýbat Vás byznys. 

WORDPRESS A DIVI

Většinu webu dnes stavíme na WordPressu. Z šablon jsme si velmi oblíbili DIVI. V této oblasti poskytujeme také konzultace a poradenství pro začátečníky a pokročile.

WEBY PRO FINANČNÍ PORADCE

10 let jsme podnikali ve financích, proto naší silnou stránkou jsou webové stránky a marketing pro finanční poradce a finančně-poradenské společnosti.

START UPY

Pokud rozjíždíte nějaký Start up, nebo máte zatím jenom zajímavou myšlenku, dejte nám vědět! Podporujeme nové projekty, které nám dávají smysl. Máme za sebou zkušenosti z různých byznysů a baví nás vytvářet nové věci, které mají potenciál.

Někdy stačí jednoduchá myšlenka, kterou stačí jen lehce popostrčit. Jindy je zapotřebí sestavit pořádný byznys plán a strategii. Sami jsme se spoustou věcí začínali na zelené louce, takže víme, jak mohou být začátky těžké.

Naše práce

Prohlédněte si ukázky našich webů našich klientů, ale i log a dalších grafických prvků.

Další služby pro Vaše podnikání

Petra Dusová, DiS.

Celý život hledám cesty, jak se posouvat a pracovat na sobě. Osobní rozvoj už pro mě není jen nutná aktivita, ale životní styl. Baví mě překonávat vlastní limity a pomáhat v tom druhým. Šířit vlastní poznání a uvědomění beru jako své poslání.

Kromě marketingu a tvorby webů v Efektivní cestě se věnuji copywritingu a pomáhám v rozvoji v podnikání svým klientům a kamarádům. Našla jsem se také v blogování a osobnímu rozvoji. Jsou to další aktivity, které jsou pro mě jak práce, tak zábava, což je smyslem všeho, co dělám. Mou celoživotní vášní je sport, nyní hlavně běhání a joga..

Luboš Kunc, DiS.

S Petrou se známe už od školy, takže už 14 let. Studovali jsme spolu, pak podnikali ve financích a teď máme společnou firmu Efektivní cesta s.r.o. Mezi mé hlavní koníčky patří WordPress, kryptoměny a sport.

Dříve jsem se hodně věnoval fotbalu a létání. V poslední době hlavně běhám a cvičím s vlastním tělem. Velice rád cestuji a poznávám nové místa, lidi a jídlo 🙂 Vždycky jsem nějaký způsobem pomáhal lidem k jejich cílům, což máme s Petrou společné a proto jsme parťáci v businessu.

Baví nás pomáhat lidem s plněním jejich snů

Problémy bereme jako výzvy a každému klientovi se snažíme vyjít maximálně vstříc. Naší motivací je, kromě kvalitně odvedené práce, také lidský přístup.
Co o nás říkají klienti?
Velmi si vážíme spolupráce s každým klientem a jsme moc rádi, že s našimi službami panuje spokojenost. Je to pro nás výzva být ještě lepší. Děkujeme!
Spolupráce se společností je na profesionální úrovni, oceňuji, tvorbu webu dle očekávání klienta, jednoduchý a čistý design, rychlost vyhotovení a možnost flexibilní úpravy. Dále oceňuji neustále inovace v informačních technologiích a marketingu. Velká úspora času díky tomu, že je ochotna se potkat na místě který mi vyhovuje.
Patrik Šperl

Team manager, Partners Financial Servises a.s.

Když jsem se rozhodla, že chci mít vlastní web, dlouho jsem se rozmýšlela koho oslovím. A pak mě napadlo oslovit Petru. Spolupráce je od samého začátku velice pohodová a zároveň maximálně profesionální. Petra má pochopení pro mé představy a má přání jak mají webové stránky vypadat, má spoustu zkušeností i praktických doporučení. Podívejte se na můj web a posuďte sami.
Jana Baslová

U čtyřlístku

Zaujali Vás naše služby? Pak už jen stačí vyplnit kontaktní formulář níže.

Pokud si nejste se svými požadavky jistí nebo byste nejprve chtěli svojí představu zkonzultovat, kontaktujte nás, rádi si na Vás uděláme čas.

?

Kontaktujte nás
Stačí nám zanechat zprávu a my se Vám ozveme

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Zásadami pro ochranu a zpracování osobních údajů.