NAŠE SLUŽBY

ROZHÝBEME VAŠE PODNIKÁNÍ!

Ať už chcete zmodernizovat svůj web, nebo vytvořit úplně nový, rádi Vám pomůžeme. Postaráme se také o to, aby Váš web lidé na internetu našli, poradíme si i se sociálními sítěmi a dalšími online nástroji, které jsou dnes standard.

Webové stránky

Vytvoříme Vám moderní web, který bude hezky vypadat na PC, tabletu i mobilu. Postaráme se o grafiku, doménu s hostingem a pomůžeme Vám i s texty a dalším obsahem.

Vzdělávání

Vzděláváme jednotlivce i celé týmy. Formou školení, konzultací nebo i vícedenního teambuildingu. Snažíme se, aby vzdělávání bavilo, ať už jde o marketing, byznys nebo osobní rozvoj.

Sociální sítě

Sociální sítě jsou dnes velmi populárním nástrojem pro propagaci téměř jakýchkoliv služeb a produktů. Pomůžeme Vám díky nim rozhýbat Vás byznys.

Marketing

Váš web nastavíme tak, aby Vás lidé na internetu snadno našli. Nastavíme funkční SEO, postaráme se o vyhledávače i správu a návrh reklamních kampaní.

Naše projekty

Ve financích a realitách jsme jako ryba ve vodě. Proto podporujeme v marketingu finanční poradce a realitní makléře a realitní kanceláře. Více níže na našich dalších webech.

MARKETING PRO REALITNÍ MAKLÉŘE

Dlouhodobě se staráme o několik realitních kanceláří a realitních makléřů v komplexním řešení marketingu včetně developerských projektů. Ať už řešíte web, sociální sítě, kampaně na nemovitosti či vzdělávání. 

WEBY PRO FINANČNÍ PORADCE

10 let jsme podnikali ve financích, proto naší silnou stránkou jsou webové stránky a marketing pro finanční poradce a finančně-poradenské společnosti.

WORDPRESS A DIVI

Většinu webu dnes stavíme na WordPressu. Z šablon jsme si velmi oblíbili DIVI. V této oblasti poskytujeme také konzultace a poradenství pro začátečníky a pokročile.

Kontaktujte nás
Stačí nám zanechat zprávu a my se Vám ozveme

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Zásadami pro ochranu a zpracování osobních údajů.