O NÁS

Pojďte do toho s námi!

Nabízíme Vám pomocnou ruku v oblasti webů, marketingu a sociálních sítí. Jsme kreativní a vždy se snažíme maximálně zacílit na požadavky našich zákazníků. Sledujeme nové trendy, vymýšlíme nové nápady, ale vždy se snažíme udržet vkus s citem pro detail. Nejde nám jen o to být za každou cenu originální, ale vždy hledáme rovnováhu mezi funkčností a nápadem.

Jsme schopní vystavět web od A až do Z na klíč, nebo ho vymýšlet společně se zákazníkem. Každému vyhovuje něco jiného, proto sázíme na osobní přístup. Kromě technické a grafické stránky pomáháme klientům i s obsahovou částí. Pomůžeme Vám napsat poutavé texty, reklamní slogany, i třeba rozjet blog.

Vytvořit zajímavý brand, nastavit kompletní firemní kulturu, je pro nás hračka. Pomůžeme Vám rozchodit sociální sítě a naučíme Vás, jak s nimi efektivně pracovat. Poradíme si i s dalšími reklamními a marketingovými nástroji.

Náš tým

Petra Dusová, DiS.

Petra Dusová, DiS.

Jednatelka společnosti

Luboš Kunc, DiS.

Luboš Kunc, DiS.

IT specialista

Petr Huňáček

Petr Huňáček

Grafik a fotograr

Jsme tým mladých lidí, kteří se shlédli ve společné vizi, jak pomáhat lidem, živnostníkům i firmám vytvořit pěkný web, efektivní marketing a působivý design. Snažíme se do naší práce dostat moderní trendy, ale také lidskost a originalitu. A hlavně nás to baví!
Co o nás říkají klienti?
Velmi si vážíme spolupráce s každým klientem a jsme moc rádi, že s našimi službami panuje spokojenost. Je to pro nás výzva být ještě lepší. Děkujeme!
Spolupráce se společností je na profesionální úrovni, oceňuji, tvorbu webu dle očekávání klienta, jednoduchý a čistý design, rychlost vyhotovení a možnost flexibilní úpravy. Dále oceňuji neustále inovace v informačních technologiích a marketingu. Velká úspora času díky tomu, že je ochotna se potkat na místě který mi vyhovuje.
Patrik Šperl

Team manager, Partners Financial Servises a.s.

Když jsem se rozhodla, že chci mít vlastní web, dlouho jsem se rozmýšlela koho oslovím. A pak mě napadlo oslovit Petru. Spolupráce je od samého začátku velice pohodová a zároveň maximálně profesionální. Petra má pochopení pro mé představy a má přání jak mají webové stránky vypadat, má spoustu zkušeností i praktických doporučení. Podívejte se na můj web a posuďte sami.
Jana Baslová

U čtyřlístku

Zaujali Vás naše služby? Pak už jen stačí vyplnit kontaktní formulář níže.

Pokud si nejste se svými požadavky jistí nebo byste nejprve chtěli svojí představu zkonzultovat, kontaktujte nás, rádi si na Vás uděláme čas.

?

Kontaktujte nás
Stačí nám zanechat zprávu a my se Vám ozveme

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Zásadami pro ochranu a zpracování osobních údajů.