O NÁS

Pojďte do toho s námi!

Nabízíme Vám pomocnou ruku v oblasti webů, marketingu a sociálních sítí. Jsme kreativní a vždy se snažíme maximálně zacílit na požadavky našich zákazníků. Sledujeme nové trendy, vymýšlíme nové nápady, ale vždy se snažíme udržet vkus s citem pro detail. Nejde nám jen o to být za každou cenu originální, ale vždy hledáme rovnováhu mezi funkčností a nápadem.

Jsme schopní vystavět web od A až do Z na klíč, nebo ho vymýšlet společně se zákazníkem. Každému vyhovuje něco jiného, proto sázíme na osobní přístup. Kromě technické a grafické stránky pomáháme klientům i s obsahovou částí. Pomůžeme Vám napsat poutavé texty, reklamní slogany, i třeba rozjet blog.

Vytvořit zajímavý brand, nastavit kompletní firemní kulturu je pro nás hračka. Pomůžeme Vám rozchodit sociální sítě a naučíme Vás, jak s nimi efektivně pracovat. Poradíme si i s dalšími reklamními a marketingovými nástroji.

Jsme tým mladých lidí, kteří se zhlédli ve společné vizi, jak pomáhat lidem, živnostníkům i firmám vytvořit pěkný web, efektivní marketing a působivý design. Snažíme se do naší práce dostat moderní trendy, ale také lidskost a originalitu. A hlavně nás to baví!

?

Náš tým

Petra Dusová, DiS.

Jednatelka

Celý život hledám cesty, jak se posouvat a pracovat na sobě. Osobní rozvoj už pro mě není jen nutná aktivita, ale životní styl. Baví mě překonávat vlastní limity a pomáhat v tom druhým. Šířit vlastní poznání a uvědomění beru jako své poslání.

Kromě marketingu a tvorby webů v Efektivní cestě se věnuji copywritingu a pomáhám v rozvoji v podnikání svým klientům a kamarádům. Našla jsem se také v blogování a osobnímu rozvoji. Jsou to další aktivity, které jsou pro mě jak práce, tak zábava, což je smyslem všeho, co dělám. Mou celoživotní vášní je sport, nyní hlavně běhání a joga..

Luboš Kunc, DiS.

IT specialista

S Petrou se známe už od školy, takže už 14 let. Studovali jsme spolu, pak podnikali ve financích a teď máme společnou firmu Efektivní cesta s.r.o. Mezi mé hlavní koníčky patří WordPress, kryptoměny a sport.

Dříve jsem se hodně věnoval fotbalu a létání. V poslední době hlavně běhám a cvičím s vlastním tělem. Velice rád cestuji a poznávám nové místa, lidi a jídlo 🙂 Vždycky jsem nějaký způsobem pomáhal lidem k jejich cílům, což máme s Petrou společné a proto jsme parťáci v businessu.

Naše práce

Webové stránky jsou naší vlajkovou lodí. Poradíme si také s designem log, prezentačních předmětů a další grafiky.

Zaujaly Vás naše služby? Pak už jen stačí vyplnit kontaktní formulář níže.

Pokud si nejste se svými požadavky jistí nebo byste nejprve chtěli svojí představu zkonzultovat, kontaktujte nás, rádi si na Vás uděláme čas.

?

Kontaktujte nás
Stačí nám zanechat zprávu a my se Vám ozveme

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Zásadami pro ochranu a zpracování osobních údajů.