MARKETING

Rozhýbeme Vaše podnikání!

Váš web nastavíme tak, aby Vás lidé na internetu snadno našli. Nastavíme funkční SEO, postaráme se o vyhledávače i správu reklamních kampaní. Poradíme Vám, co je pro Váš byznys vhodné, aby začal růst a nevyhazovali jste zbytečně peníze z okna.

?
 
01

SEO optimalizace a vyhledávače

Mít na webu kvalitně nastavené SOE, je afou a omegou úspěchu. Neméně důležité jsou registrace do vyhledávačů, aby Vás Vaši zákazníci snadno našli a Váš web nezapadl do propadliště dějin.
02

Newslettery a e-mailing

Pomůžeme Vám vytvořit moderní newsletter, který zaujme jak vzhledem, tak i obsahem. Poradíme si i s vymyšlením a vytvořením kompletní e-mailingové strategie.
03

Reklamní kampaně

Pokud chcete svůj byznys podpořit, vymyslíme, jaký druh propagace pro Vás bude efektivní. Abyste z něj vytěžili maximum a zbytečně nevyhazovali peníze z okna, ale opravdu pracovaly pro Vás.
04

Firemní kultura

Firemní kultura je velmi důležitou součástí každého byznysu. Pomůžeme Vám vytvořit nebo sladit grafické prostředí Vašeho projektu. Ať už jde o logo, vizitky, prezentační pomůcky nebo reklamní předměty.
05

Reklamní grafika

Poradíme si jak s online grafikou, jako je webdesign, banery pro sociální sítě či weby. Ale také tištěné materiály jako jsou reklamní předměty pro nás nejsou problém.

Jsme tu pro Vás!

Ať už máte jasnou vizi nebo je Vaše podnikání teprve na začátku, rádi přiložíme ruku k dílu. Máme rádi výzvy a pomůžeme Vám i pokud rozjíždíte START UP nebo plánujete nasazení nové služby či projektu. Můžeme se domluvit na spolupráci formou jednorázových konzultací, dlouhodobého poradenství nebo můžeme být externí součástí Vašeho projektu. Stačí nás kontaktovat níže.

 

Kontaktujte nás
Stačí nám zanechat zprávu a my se Vám ozveme

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Zásadami pro ochranu a zpracování osobních údajů.