EFEKTIVNÍ CESTA

Weby a
Marketing

Weby navrhujeme s citem. Jsme kreativní, profesionální a máme rádi nové výzvy. Pomůžeme Vám také se sociálními sítěmi a efektivním budováním firemní kultury.

ROZHÝBEME VAŠE PODNIKÁNÍ!

Ať už chcete zmodernizovat svůj web, nebo vytvořit úplně nový, rádi Vám pomůžeme. Postaráme se také o to, aby Váš web lidé na internetu našli, poradíme si i se sociálními sítěmi a dalšími online nástroji, které jsou dnes standard.

Webové stránky

Vytvoříme Vám moderní web, který bude hezky vypadat na PC, tabletu i mobilu. Postaráme se o grafiku, doménu s hostingem a pomůžeme Vám i s texty a dalším obsahem.

Vzdělávání

Vzděláváme jednotlivce i celé týmy. Formou školení, konzultací nebo i vícedenního teambuildingu. Snažíme se, aby vzdělávání bavilo, ať už jde o marketing, byznys nebo osobní rozvoj.

Sociální sítě

Sociální sítě jsou dnes velmi populárním nástrojem pro propagaci téměř jakýchkoliv služeb a produktů. Pomůžeme Vám díky nim rozhýbat Vás byznys.

Marketing

Váš web nastavíme tak, aby Vás lidé na internetu snadno našli. Nastavíme funkční SEO, postaráme se o vyhledávače i správu a návrh reklamních kampaní.

WEBY PRO FINANČNÍ PORADCE

10 let jsme podnikali ve financích, proto naší silnou stránkou jsou webové stránky a marketing pro finanční poradce a finančně-poradenské společnosti.

Naše práce

Webové stránky jsou naší vlajkovou lodí. Poradíme si také s designem log, prezentačních předmětů a další grafiky.
Co o nás říkají klienti?
Velmi si vážíme spolupráce s každým klientem a jsme moc rádi, že s našimi službami panuje spokojenost. Je to pro nás výzva být ještě lepší. Děkujeme!
Služeb paní Dusové využívám již od roku 2013. Vážíme si její upřímnosti, reálného pohledu na věc a lidského a korektního přístupu. Je to až zázrak v dnešním světě najít takového člověka, jako je ona.
Michal Flachs

Zakladatel společnosti Zdravá nemovitost

Spolupráce s Vámi probíhala velmi dynamicky. Jste velmi proaktivní s myslíte v souvislostech,  které si běžný uživatel webu ani neuvědomuje. Děkuji Vám a vřele Vás doporučuji.
Ing. Pavla Černohlávková

Finanční poradce

Zaujaly Vás naše služby? Pak už jen stačí vyplnit kontaktní formulář níže.

Pokud si nejste se svými požadavky jistí nebo byste nejprve chtěli svojí představu zkonzultovat, kontaktujte nás, rádi si na Vás uděláme čas.

?

Kontaktujte nás Stačí nám zanechat zprávu a my se Vám ozveme

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Zásadami pro ochranu a zpracování osobních údajů.