"Vše kolem nás se mění.
Pokud se dokážeme měnit 
i my, budeme svobodní."


Mým cílem je Vaše spokojenost. Proto Vám pomohu,
jak být efektivnější a mít více času pro sebe.

Zjistit více informací Sjednat si schůzku

PETRA DUSOVÁ, DIS.

KDO JSEM A CO DĚLÁM

Jsem člověk, který nesnáší stereotyp, miluje výzvy a říká se o mě, že jsem detailista. Díky těmto vlastnostem jsem si uvědomila svůj smysl pro tvořivost a kreativitu. Našla jsem se v rozvíjení společností a projektů, v jejichž vizích vidím smysl. 

Nejvíce se věnuji efektivitě a marketingu v různých společnostech, jejichž cílem je spokojený zákazník. Každý nový web či start-up je pro mě výzvou a novou motivací.

Baví mě rozvíjet nejenom sebe, ale také předávat zkušenosti a myšlenky dál, proto druhou zásadní oblastí, které se věnuji, jsou školení a konzultace zejména v oblasti time-managementu a vedení lidí.

reference

Co o mně říkají klienti

 • Michal Flachs

  Michal Flachs

  FM community s.r.o.

  Naše společnost FM community s.r.o. využívá služeb paní Dusové již od roku 2013. Vážíme si její upřímnosti, reálného pohledu na věc a lidského a korektního přístupu. Je to až zázrak v dnešním světě najít takového člověka, jako je ona.

 • Ing. Ivana Stejskalová

  Ing. Ivana Stejskalová

  finanční poradenství

  Se službou jsem velice spokojená, Líbí se mi osobní přístup, kreativnost a ochota přizpůsobit stránky individuálním požadavkům. Mám ráda jednoduchost a originální nápady, tam kde jsou vhodné a to si myslím, že při tvorbě stránek se povedlo. Posoudit mohou jejich návštěvníci. Děkuji za spolupráci.

 • Ing. Pavla Černohlávková

  Ing. Pavla Černohlávková

  finanční poradenství

  Spolupráce s Vámi probíhala velmi dynamicky. Jste velmi proaktivní a myslíte v souvislostech, které si běžný uživatel webu ani neuvědomuje. Děkuji Vám a vřele Vás doporučuji.

 • Petr Lisický

  Petr Lisický

  Salón Lisien

   

  Pro náš Salon Lisien byla spolupráce s paní Dusovu přínosná v nastavení marketingových činností. Také nám pomohla se na vedení naší společnosti dívat jinak.

 • Martin Fördos

  Martin Fördos

  FM Direct s.r.o.

   

  Děkujeme za profesionální služby, důslednost a důkladnost, která nám byla poskytnuta a výborný tah na branku, který je v týmové práci velmi důležitý.

Mediální činnost